Provozování

Přehled

ZiXO | Objevte nové způsoby inzerce!

ZiXO Free WiFi


Poskytujete nebo zvažujete provozování bezplatné WiFi sítě ve vašem podniku? Využijte skutečně plný potenciál z provozu této sítě.

ZiXO.WiFi je služba pro marketingové a monetizační účely, nabízí efektivní cestu k budování silnějších vztahů s vašimi zákazníky. Oslovte je skrze uvítací obrazovku při vstupu do bezdrátové sítě.

Sdělujte informace související s vaším podnikáním, propagujte vlastní produkty a nabídku služeb. Motivujte je k opětovnému navštívení vašeho podniku.

Poskytněte mediání prostor na uvítací obrazovce inzerentům, z každého zobrazení inzertního sdělení získáte provizi a vytvoříte si nový zdroj příjmů.

Klíčové vlastnosti


Komunikace s návštěvníky

Informujte své zákazníky o blížící se události nebo nabídněte speciální nabídku dne pomocí zprávy na uvítací obrazovce WiFi sítě.

Marketingové informace

Proměňte neznámého návštěvníka do známého a vracejícího se ho zákazníka. Poskytujeme vám brilantní nástroj, díky nemuž získáte okamžitý přehled.

Statistiky sítě

Ve webovém rozhraní naleznete podrobné a drahocenné informace z provozu bezdrátové sítě. Také uvidíte v reálném čase vaše zisky z reklamních sdělení.

Monetizace

Nabídněte multimediální prostor na uvítací obrazovce inzerentům a zajistěte si tak pasivní příjem z provozovaní bezdrátové sítě pomocí ZiXO.WiFi.

Cena provozování


Provozování spadá do kompletně bezplatného modelu. Po dobu vaší licence je vám propůjčen bezdrátový router. Jeho instalaci a případnou správu kontroluje naše strana. ✌️

Nulová investice

Žádné poplatky

Kde se hodí ZiXO.WiFi?

ZiXO.WiFi se skvěle hodí na všechny místa kde se vyskytuje větší množství lidí a je možné provozovat bezdrátovou WiFi síť. Nejlepší řešení pro obchodní a prodejní místa, restaurace, kavárny, sportovní areály a spousta dalších možných lokalit.
Využijte potenciál služby ZiXO.WiFi a přidejte se k nám.

Obchody a prodejní místa

Fitness a wellness

Kavárny, restaurace, gastro

Bary a diskotéky

Sportovní areály

Nemocnice, čekárny ordinací

Kadeřnictví a kosmetické salóny

Ostatní

Vytvoření obsahu


Pomocí jednoduchého šablonovacího systému vytvořte nepřehlednutelný obsah, který vaše zákazníky zaujme. Vyberte si způsob jak se uživatelé připojí k síti, přes prosté kliknutí, odpovědí na otázku a další.

Šablonový systém

Různé typy připojení

Vlastní HTML, CSS a Javascript kód

Chytré responzivní rěšení


Vytvořte pouze jednu skvěle padnoucí reklamní kampaň pro všechny typy zařízení jako jsou mobilní telefony, tablety a osobní počítače. Pro maximální cílenost můžete pro jednotlivé typy zařízení vytvořit zcela odlišnou nabídku.

ZiXO wifi reklama

Vše na jednom místě


Statistiky a data

Podrobné statistiky vašich kampaní a podrobný přehled ve vaší sítí. Sledování, analýza, optimalizace pro maximální efektivitu.

Nastavení

Ovládejte nastavení sítě jednoduše přímo z vašeho účtu ZiXO online. Převezněte kontrolu nad vaší sítí.

Export dat

Veškeré vaše data a statistiky si můžete snadno exportovat z našeho systému do .csv, přehledných PDF nebo dalších typů souborů.

Počkat, ZiXO.WiFi je zdarma?

Ano, přesně tak, provozování ZiXO.WiFi je zcela zdarma! Nečekejte a přidejte se k nám již dnes.

Tak to beru

Neskutečná zásoba fotek pouze pro vás

Vyberte si perfektně padnoucí obrázek či fotografii pro vaši kampaň. Pro naše zákazníky a partnery jsme integrovali do systému ZiXO online fotografickou galerii. Více něž 750 tisíc nádherných snímků a obrázků, zcela zdarma a bez poplatků.
×