Provozování

Přehled

ZiXO | Objevte nové způsoby inzerce!

ZiXO Free WiFi


Poskytujete nebo zvažujete provozování bezplatné WiFi sítě ve vašem podniku? Využijte skutečně plný potenciál z provozu této sítě.

ZiXO.WiFi je služba pro marketingové a monetizační účely, nabízí efektivní cestu k budování silnějších vztahů s vašimi zákazníky. Oslovte je skrze uvítací obrazovku při vstupu do bezdrátové sítě.

Sdělujte informace související s vaším podnikáním, propagujte vlastní produkty a nabídku služeb. Motivujte je k opětovnému navštívení vašeho podniku.

Pokud poskytnete mediální prostor na uvítací obrazovce inzerentům, z každého zobrazení inzertního sdělení získáte provizi a vytvoříte si nový zdroj příjmů.

ZiXO uživatelé wifi

Vytvoření obsahu


Pomocí jednoduchého systému vytvořte nepřehlédnutelný obsah, který vaše zákazníky zaujme. Vyberte si způsob, jak se uživatelé připojí k síti, přes prosté kliknutí, odpovědí na otázku a další.

Šablonový systém

Různé typy připojení

Možnost vlastního HTML, CSS a Javascriptu

Klíčové vlastnosti


Návštěvník ilustrace

Komunikace s návštěvníky

Informujte své zákazníky o blížící se události nebo nabídněte speciální nabídku dne pomocí zprávy na uvítací obrazovce WiFi sítě.

Informace o uživateli

Marketingové informace

Proměňte neznámého návštěvníka do známého a vracejícího se ho zákazníka. Poskytujeme vám brilantní nástroj, díky němuž získáte okamžitý přehled.

Dashboard ilustrace

Statistiky sítě

Ve webovém rozhraní naleznete podrobné a drahocenné informace z provozu bezdrátové sítě. Také uvidíte v reálném čase vaše zisky z reklamních sdělení.

Monetizace

Monetizace

Nabídněte multimediální prostor na uvítací obrazovce inzerentům a zajistěte si tak pasivní příjem z provozovaní bezdrátové sítě pomocí ZiXO.WiFi.

Cena provozování


Provozování spadá do kompletně bezplatného modelu. Po dobu vaší licence je vám propůjčen bezdrátový router. Jeho instalaci a případnou správu kontroluje naše strana. ✌️

WiFi logo raketa

Chytré responzivní řešení


Vytvořte jednu skvěle padnoucí reklamní kampaň pro všechny typy zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety a osobní počítače. Pro maximální cílenost můžete pro jednotlivé typy zařízení vytvořit zcela odlišnou nabídku.

ZiXO wifi reklama na více zařízení, respozivita

Vše na jednom místě


Statistiky a data

Podrobné statistiky vašich kampaní a podrobný přehled ve vaší sítí. Sledování, analýza, optimalizace pro maximální efektivitu.

Nastavení

Ovládejte nastavení sítě jednoduše přímo z vašeho účtu ZiXO online. Převezměte kontrolu nad vaší sítí.

Export dat

Veškerá vaše data a statistiky si můžete snadno exportovat z našeho systému do .csv, přehledných PDF nebo dalších typů souborů.

Uživatelský panel ZiXO

Kde se hodí ZiXO.WiFi?


ZiXO.WiFi se skvěle hodí na všechna místa, kde se vyskytuje větší množství lidí a je možné provozovat bezdrátovou WiFi síť.

Kavárny

Restaurace

Bary & diskotéky

Prodejní místa

Fitness & Wellness

Čekárny & Lobby

Počkat, ZiXO.WiFi je zdarma?

Ano, přesně tak, provozování ZiXO.WiFi je zcela zdarma! Nečekejte a přidejte se k nám již dnes.

Tak to beru
Padající router s padákem

Neskutečná zásoba fotek pouze pro vás

Vyberte si perfektně padnoucí obrázek či fotografii pro vaši kampaň. Pro naše zákazníky a partnery jsme integrovali do systému ZiXO online fotografickou galerii. Více něž 750 tisíc nádherných snímků a obrázků, zcela zdarma a bez poplatků.
×